Letní sezóna je obvykle spojena s vysokými teplotami a prázdninovými výlety. Dámy proto stojí před obtížným výběrem letních bot, které jim budou dokonale ladit. Které modely stojí za pozornost? Jaké boty v létě nemohou chybět v dámské šatně?

 Nejprve sandály


Léto je ve skutečnosti jediným obdobím roku, kdy můžeme nosit pohodlné, ale také krásně vypadající sandály. Každá žena by měla mít alespoň jeden sandál, který lze nosit při všech příležitostech – výjimkou bude samozřejmě horolezectví a podobné situace, které vyžadují speciální obuv. Sandály na podpatku, nejlépe s tenkým podpatkem, jistě dodají ženskost. Jsou ideální na rande nebo svatbu. Denně si můžeme vybrat ploché sandály, ve kterých nám bude dobře jak v práci, tak i na kávě s kamarádkou. Dámské sandály se skvěle hodí k šatům, sukním a kalhotám. Budou také vypadat dobře v kombinaci s kraťasy. Nezapomeňte však nosit ponožky nebo punčocháče.


Pohodlná sportovní obuv


Ženy by také měly sázet na pohodlnou dámskou sportovní obuv, jako jsou tenisky . Budou dobrou volbou, zejména v chladnějších, deštivých dnech. Jsou také ideální pro dlouhé letní procházky. Nezapomeňte, že v posledních několika sezónách se stalo velmi módní kombinovat sportovní obuv s šaty nebo sukní. V minulosti jsme mohli nosit pouze tenisky, sneakersy , botasky a jiné druhy sportovní obuvi s kalhotami nebo šortkami. Dnes je můžeme kombinovat s jakýmkoli oděvem. Pohodlná sportovní obuv je ideální na dovolenou. Noha v nich může odpočívat a díky dobré podrážce bude noha také dobře polstrovaná. To je velmi důležité, protože zlomeniny a podvrtnutí kotníků jsou v létě velmi časté. Na vině bude samozřejmě nevhodná obuv. Zajímavé je, že tenisky jsou na svatbách také široce přijímány jako variabilní obuv. Pokud jde o barvu, musí však ladit s šaty a celkovým stylem.


V létě se nebojme odhalit své nohy, ale zároveň se ujistěte, že si vyberete módní a pohodlnou dámskou obuv. Vypadá to jako skutečné umění, ale ve skutečnosti stačí mít v šatníku sandály (nejlépe ploché a vysoké podpatky) a sportovní obuv, abyste byli připraveni na každou letní příležitost. Dámskou obuv tohoto typu najdeme v každém obchodě s obuví, takže není nic jiného, ​​než jít nakupovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *