Než přijde letní sezóna, vyplatí se pořídit si pohodlnou, lehkou a vzdušnou obuv. Tyto podmínky splňuje textilní obuv vyrobená z odolných tkanin s podešvemi zajištěnými protiskluzovou vrstvou. Mezi mnoha výrobky dostupnými na trhu s obuví vynikají tenisky  z hlediska vysokých užitných hodnot.

Sportovní boty

Při hraní tenisu mají hráči obvykle bílé tenisky. Hodí se k celému stylu tradičního oblečení pro tento sport. Bílé tenisky (https://www.casnaboty.cz/tra-cze-3-bila.html) vyráběné renomovanými značkami jsou v každém ohledu přizpůsobeny tvaru nohy. Profilované vložky zaručují pohodlí nártu a tkaničky umožňují přizpůsobení boty šířce chodidla. Tlustá gumová podrážka tlumí nárazy. Protektorovaný povrch poskytuje dobrou přilnavost k zemi a má protiskluzové vlastnosti, pokud se hry hrají uvnitř nebo na trávě. Bílé tenisky jsou také dokonalou obuví pro běhání v městském prostoru. Vzdušná tkanina poskytuje pocit pohodlí a díky lehkosti bot se únava nohou při běhu neobjevuje rychle. Tenisky jsou také skvělou obuví pro chůzi, hraní badmintonu nebo plážového volejbalu a dokonce jako doplněk ke každodennímu oblečení ve sportovním stylu.

A co výlety?

Prázdninové období je ideální pro organizování pěší turistiky, shromáždění a horských expedic. Aby se zabránilo rychlému namáhání svalů a možným zraněním, je nejlepší koupit si boty, které sahají nad kotník. Bílé tenisky fungují dobře, protože i když jsou více stavěné než tenisky, vypadají vizuálně lehce. Ve srovnání s koženými závodními botami jsou také velmi lehké. Plátěné bílé tenisky udržují kotník ve stabilní poloze. To má velký význam zejména při lezení na horských svazích. Podrážky vyrobené ze silné vrstvy gumy způsobují, že kameny, štěrk nebo jiné ostré prvky pod nohama jsou těžko rozeznatelné. Bílé tenisky nemusí kvůli jednotné barvě vypadat matně. U některých modelů jsou horní části podešve někdy zdobeny barevnými ověsy nebo jsou kolem kotníku našity důmyslné aplikace.

Hlavní funkční výhody tenisek a tenisek jsou lehkost, vzdušnost a ergonomicky tvarovaný interiér. Kromě toho silné podrážky a podšívka s měkkými polštářky na okrajích v kontaktu s nohou. Bílá textilní sportovní obuv pro muže i ženy, která se vyznačuje elegantním designem a pohodlím používání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *