Móda se dynamicky mění, a to i pokud jde o obuvnický průmysl. Jedna věc však zůstává stejná – espadrilky pro letní sezónu. Vždy jsou hitem léta již několik let a nic nenasvědčuje tomu, že se to změní. Ženy milují tento model obuvi pro jeho kombinaci volného stylu díky charakteristické slámové podrážce a také elegantní díky tvaru obuvi. V současné době jsou espadrilky uváděny na trh v mnoha verzích, aby uspokojily chutě každého člověka.


Čím se vyznačují espadrilky?


Jsou to velmi výrazné boty díky své slámové podrážce. Dodává jim letní, plážový charakter, díky kterému dokonale ladí s letním kloboukem a slaměnou taškou. Espadrilky jsou nyní k dispozici v různých střizích, ale jediný styl je kombinuje všechny. Kromě toho je materiál svršku obvykle prodyšný, takže je ideální na léto. Klasické espadrilky jsou k dispozici v přírodních barvách, jako je béžová, hnědá, stejně jako klasická černá a bílá. Na trhu však existují i ​​modely s extravagantnějšími a výraznějšími barvami. Můžeme také koupit pár zdobený drobnostmi nebo zajímavým potiskem, například leopard nebo květiny. Záleží jen na naší fantazii a stylu.

Espadrilky


Jaký typ espadrilek zvolit?


Nejklasičtější modely této obuvi mají uzavřené prsty a paty. Na trhu však existují nová vydání. Výrobci nám nabízejí espadrilky ve tvaru sandálu, které budou jako stvořené pro horké dny. Jsou ještě vzdušnější než klasický model, protože mají odhalené prsty a paty. Pro lidi, kteří oceňují eleganci, ale ne tak poddajnou jako vysoké podpatky, budou espadrilky na klíncích ideální volbou. Přicházejí ve formě obuvi a sandálů. Jejich charakteristickým rysem je, že klíny jsou po celé ploše pokryty charakteristickým slámovým materiálem. K dispozici jsou také různé varianty klasických verzí. V poslední době jsou espadrilky na platformě velmi oblíbené, přidávají několik centimetrů a zároveň jsou velmi pohodlné, protože podrážka je stále rovná. Stejně jako espadrilky na klínech je ideální volbou pro malé lidi, kteří si chtějí pomocí boty přidat výšku. Další variantou klasické formy této obuvi jsou modely vybavené různými typy řemínků, vázání nebo opasků.


Espadrilky jsou během léta nutností pro každou ženu. Jsou to perfektní boty do města, kombinují volný styl a elegantní. Jsou formálnější než sportovní obuv nebo tenisky a stále velmi pohodlné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *