Každé ženě záleží na tom, aby boty byly atraktivní a odpovídaly jejímu charakteru a životnímu stylu. Obuv by měla být také pohodlná, protože pak v ní budete moci strávit dlouhé hodiny. Dámy velmi často sáhnou po lodičkách na vysokých podpatcích. Dokonce ani rebelky se jich nemusí vzdát, pokud sáhnou po správném modelu.

 

Jak vypadají rockové lodičky?

Milovníci vysokých podpatků a rockového stylu mohou mít zájem o poseté boty. Obvykle jsou k dispozici v nadčasové černé barvě, díky čemuž jsou vhodné pro mnoho stylů. Modely s popruhem kotníku vypadají obzvláště dobře. Pokud nám záleží na výjimečně odvážné stylizaci, můžeme sáhnout po rokových lodičkách s pásem zdobeným cvočky.

V obchodě Shelovet.sk jsou modely k dispozici pro velmi vysoké, střední a relativně nízké podpatky. Každý zástupce spravedlivého sexu má šanci koupit obuv, která vyhovuje jejímu vkusu. Cvočky mohou mít zlatou i stříbrnou barvu. Princip nošení příslušenství pro ně je jednoduchý:

– při nákupu lodiček se stříbrnými cvočky je nejlepší se vyhnout nošení zlatých šperků,

– při výběru zlatých cvočků nosit zlaté šperky.

lodičky

V opačném případě nemusí obuv s našimi doplňky dobře ladit – hodinky, náušnice, přívěsky, šperky.

Lodičky v rockovém stylu mohou být vyrobeny z různých materiálů. Lodičky z kůže jsou však nejoblíbenější. To není překvapivé, protože se vyznačují vysokou pevností a odolností proti mechanickému poškození. Je také obtížné najít obuv, která by byla stejně elegantní. S ohledem na tento druh obuvi se však musíme ujistit, že mají správnou velikost. Ani ten nejhezčí model nebude vypadat dobře, pokud nebude sladěn se zbytkem oblečení.

 

K čemu se hodí lodičky v rockovém stylu?

Mnoho žen, které se rozhodnou koupit kožené lodičky v rockovém stylu, se zajímá, s jakým oblečením je kombinovat. Naštěstí se jedná o boty, které se dobře hodí u opravdu mnoha oblečení! Lze je úspěšně kombinovat s přiléhavými šaty, boho šaty, černými džíny, kraťasy nebo krátkými sukněmi. Pokud jsou boty černé, šaty mohou mít jakoukoli barvu. Pokud se však rozhodnete koupit lodičky v červené barvě, zbytek oblečení by nemělo být tolik výrazné (spíše tlumené barvy). Šaty nejsou jedinou možností, kterou můžeme kombinovat s lodičkami v rockovém stylu .Ladí rovně s kalhotami. Pro ně jsou vhodné elegantní i neformální modely. Můžeme tedy kombinovat lodičky v rockovém stylu s odpovídajícími a pohodlnými džíny a kostkovanou košili. Tato stylizace bude perfektní, pokud se vydáme na koncert naší oblíbené rockové kapely.

Milovníci rockového stylu se nemusí vzdát nošení vysokých podpatků. V obchodech s obuví najdete modely s cvočky, které mají tvar drápů. Tato obuv se hodí jak pro formální, tak pro každodenní oblečení.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *