Bez ohledu na to, co jim říkáte – kovbojsky, dámské kozačky  boty divokého západu nebo dámských kozačky  westernů. Všechny boty mají jedno společné: klasický kovbojský styl, který nikdy nevyjde z módy! Bez ohledu na to, zda jste skutečný kovboj nebo fahionista – klasické kovbojky pro ženy v široké škále stylů  najdete v online obchodě Casnaboty.cz

 

Kovbojky – tradice se kombinuje s moderním stylem

Kovbojky  pro ženy? Rozhodně! Módní boty mají dlouhou tradici. Kovbojské boty jsou založeny na anglických wellingtonských holinkách a v širším smyslu – westernové jezdecké a pracovní boty. Obvykle jsou obvykle vyrobeny z černé nebo hnědé kůže a mají malý podpatek. Pro speciální akce, jako jsou rodeos nebo westernové show, se vytvářejí speciální boty nebo boty v jasných barvách. Ale z dobrého důvodu kovboji zasáhli mezinárodní molo. Po celá desetiletí byly tyto dámské kozačky považovány za módní klasiku, původem z Divokého západu.

dámské kozačky
dámské kozačky

Fakta o kovbojskách

  • Zpočátku byly kovbojky nošeny hlavně muži
  • V 70. letech byly díky westernům popularizovány
  • Kovbojské boty jsou vyrobeny z pevné a silné kůže, která dýchá
  • Kovbojské boty mají na svršku často zvířecí motivy
  • V kovbojských botách je charakteristická špičatá nebo zaoblená špička boty mírně zvednutá
  • Třásně, pásky a ozdobné stuhy na svršku posilují styl divokého západu
  • Džíny a kostkovaná košile se hodí k autentickému westernovému vzhledu
  • V současné době nosí kovbojské boty celebrity, filmové hvězdy, zpěváci a bloggové

 

K čemu nosit Kovbojky?

Nejen kovbojové budou milovat váš západní styl! Kovbojky jsou opravdu všestranné, přinášejí do každodenního života westernový, divoký styl. Ať už v klidu nebo v práci, boty jsou přizpůsobeny všem, dokonce i těm nejnáročnějším podmínkám. Zkombinujte své oblíbené kovbojky  s džíny, top a koženou bundu. Celek vypadá skvěle moderně.

Pamatujte, že méně je více! Westernové kozačky  jsou obvykle vybaveny dekorativním šitím, přezky nebo nýty. Proto naše rada: kombinujte jednoduché oblečení se zdobenými botami, aby oblečení pak nevypadalo kýčovitě, a boty zůstaly v centru pozornosti. Kromě toho byste měli do svého oblečení integrovat až tři barvy, aby váš vzhled zůstal konzistentní a harmonický. Hnědé nebo černé kovbojské boty obvykle chodí s jakýmkoli vzhledem. Na druhou stranu, boty v nápadně červené nebo bílé jsou obzvláště poutavé a vypadají atraktivně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *